Artykuły

Interesuje Cię digital, ale nie wiesz, gdzie szukać inspiracji do jego tworzenia? Dobra strona internetowa to coś, czego potrzebujesz, ale nie wiesz co właściwie oznacza współcześnie “dobra strona internetowa”? W swoim researchu stron www gubisz się w dziesiątkach zestawień i nie wiesz, które z nich jest wiarygodne? 

CZYTAJ DALEJ!
Artykuły

Czym różnią się obowiązki i kompetencję junior, mid i senior developera? “Każdy programista to indywidualista” – często można spotkać się z tym stwierdzeniem i nie jest ono przesadzone. Programiści to bardzo ciekawe osoby, dla wielu ludzi spoza branży IT wręcz egzotyczne, mówiące niezrozumiałym językiem z innej planety i biegający w kolorowych skarpetkach. Krąży też o nich wiele mitów i stereotypów. Jak jest naprawdę?

CZYTAJ DALEJ!
Artykuły

Stwierdzenie, że zarobki specjalistów IT poszybowały w ostatnim czasie w górę, nie jest w żaden sposób odkrywcze. Pandemia spowodowała, że zapotrzebowanie na usługi IT gwałtownie wzrosły, a podczas kolejnych obostrzeń, spora część naszego życia “przeniosła” się do sieci.

CZYTAJ DALEJ!
Artykuły

WCAG to skrót od Web Content Accessibility Guidelines, czyli dokumentu, który jest zbiorem porad na temat tego, jak tworzyć strony internetowe i aplikacje, dostępne cyfrowo dla osób z ograniczeniami poznawczymi lub motorycznymi. Nie dotyczy to tylko osób niepełnosprawnych, lecz również osób z czasowymi ograniczeniami, a także seniorów, których funkcjonalność poznawcza zmienia się wraz z wiekiem.

CZYTAJ DALEJ!
Artykuły

Chcesz uruchomić stronę internetową. Masz już gotowy szablon, oprawę graficzną, opracowany UI, przygotowaną ofertę. I w pewnym momencie zdajesz sobie sprawę z tego, że będziesz operować danymi osobowymi i musisz te dane chronić. Czyli mówiąc krótko, musisz zadbać o politykę prywatności. Jak się za to zabrać? Przedstawiamy 6 najważniejszych punktów.

CZYTAJ DALEJ!
Artykuły

Temat body leasingu (nazywanym również określeniem “Team Extension”) w branży IT przewija się coraz częściej. Co ciekawe, pojawia w kontekście pozyskiwania niezbędnych specjalistów nie tylko na potrzeby firm funkcjonujących wyłącznie w segmencie IT, lecz również firm spoza tej branży, potrzebujących wykwalifikowanych fachowców do wdrożenia odpowiedniej technologii w swoje struktury.

CZYTAJ DALEJ!
Artykuły

Body leasing to wynajem specjalistów, których akurat potrzebujesz, z różnych powodów. Wybierasz osobę, która ma określone kompetencje, ważne dla wykonania zaplanowanego zadania. Sprawdź, dlaczego jest to korzystne akurat dla Ciebie.

CZYTAJ DALEJ!