Zobacz, co możemy
dla Ciebie zrobić

Z kim możesz współpracować?

Programiści

WORDPRESS DEVELOPER

To osoba, która umożliwia wykonanie strony internetowej w środowisku WordPressa wykorzystywanego głównie do prostszych stron internetowych.
W przypadku takich prac jak tworzenie stron www WordPress wybiera i dopasowuje szablony, motywy i wtyczki do tworzenia treści, kont użytkowników strony, biblioteki filmów, zdjęć czy wpisów.

BACK END DEVELOPER

Odpowiada za wszystko, co się dzieje pod warstwą wizualną projektu, buduje całe fundamenty, platformy produktu, portalu, strony, aplikacji.
Koduje wszystkie funkcjonalności elementów takich jak newsletter, zakładanie kont, zabezpieczenia tych kont, płatności i wszystko, czego nie widać, a musi działać.

FRONT END DEVELOPER

Jest odpowiedzialny za programowanie warstwy wizualnej, koduje wszystko, co zostało zaprojektowane przez designerów na wcześniejszych etapach.
Jeśli chodzi o tworzenie stron www, po jego stronie leży również praca nad animacjami strony i wszystkimi wersjami responsywnymi (mobilnymi) witryn.

Designerzy

UX DESIGNER

To osoba, od której zaczyna się projektowanie stron internetowych. Bada potrzeby klienta oraz cele strony i proponuje rozwiązania najlepsze z perspektywy klienta i użytkowników. UI Designerzy są odpowiedzialni za warstwę wizualną, by była zgodna z założonymi celami i wypracowanymi przez UX Designera rozwiązaniami. To oni proponują grafiki zgodne z najnowszymi trendami i normami, mając na uwadze na przykład to, aby budowa stron internetowych skupiała się również na potrzebach osób niepełnosprawnych.

Project managerowie

PROJECT MANAGER

Podczas takich zadań jak projektowanie stron www do jego zadań należy kontakt z klientem, tworzenie harmonogramu prac, zbieranie poprawek i wyjaśnianie wątpliwości.
Dba o dotrzymywanie terminów wszystkich zaangażowanych osób, planowanie pracy, pilnowanie budżetu i komunikację w projekcie.